De BouwHub E.01 – Opleveren

De eerste aflevering van onze podcast ‘de BouwHub’ is vanaf NU te luisteren op al je favoriete podcast kanalen! In deze aflevering hebben we het over een belangrijke, maar vaak onderschatte, fase van een bouwproject: het opleveren.

Joost Merema praat hierover met onze eigen PRO6 collega’s Camiel de Vries en Aimée Molenaar. Zij waren betrokken bij het opleverproces van de RWZI Dodewaard.


Actueel

Blog

Projectsucces is 20% inhoud en 80% samenwerking

PRO6 managers is een projectmanagementbureau, het is de kern van wat wij doen. Het managen van projecten doen we in de vorm van contractmanagement, project-/ procesbeheersing... lees verder

Blog

Contractmanagement bij PRO6

Een van de pijlers van PRO6 managers is het contractmanagement. Onze collega’s Mark en Quinten nemen je mee in de diversiteit van dit vak. Mark Siewers... lees verder

15 jaar PRO6 managers

Dit jaar bestaat PRO6 managers 15 jaar. Het is tijd voor ons derde lustrum. Vanaf deze pagina nemen we je mee in alles wat we dit... lees verder

PRO6 managers werkte al samen met

Wil je meer weten?

Wij vertellen graag en uitgebreid over opgedane kennis en samenwerkingen. Laat daarom vooral een berichtje achter, dat vinden we leuk!
PRO6 managers BV
Henry Dunantstraat 38a
3822 XE Amersfoort